Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Çocuklarımızın En Güzel Anlarına Dair Şahane Davetiye Seçenekleri

Anne ve babalar için unutulmaz günlerden biri de, erkek çocuklarının sünnet törenleridir.

Sünnet düğünleri, çocuklarının ilk mürüvvetini gören anne ve babalar için olduğu kadar, akraba ve aile dostları için de son derece güzel anılara ev sahipliği yapar. Bu günlere dair, geride kalacak en güzel anılardan biri de sünnet davetiyeleri. Ankara Mode Davetiye, çocuklarınızın hoşuna gidecek bir çok seçeneğin yanı sıra, islami motiflere sahip ve farklı modellerde pek çok davetiye seçeneği sunmaktadır. Kalite her zaman ilk önceliğimiz olmakla birlikte, uygun fiyatlı davetiyelere de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sizler için, sitemizde bulunan farklı modellerden örnekler hazırladık.

Nazar Boncuklu Seçenekler

çocuklar için davetiye

Aras serisinin bu modelinde, nazar boncuğu görseli davetiye üzerindeki mavi şerit üzerinde konumlanmış. Nazar boncuğu altındaki şeritte Maşallah yazısı kullanılırken, alt kısım yıldız içeren geometrik şekillerle hareketlendirilmiş. Püskül süslemeli modelde yazılar isim kısımlarında el yazısı olarak kullanılırken, açıklama metinlerinde sade bir font seçilmiş.

çocuklar için davetiye

Yine Aras serisinin güzel bir alternatifi olan bu modelde, nazar boncuklu şerit, davetiye üzerine sonradan eklenebiliyor. Lacivet açıklama kısmı, beyaz düz zemin üzerine konumlanan davetiyede zarf düz beyaz seçilmiş.

çocuklar için davetiye

Aras serisinin bir diğer modelinde de nazar boncuklu özel kesim zarf içine konan davetiyede isim kısmı dışarıda bırakılmış. Dikdörtgen model, özel seçenekler arasında değerlendirilebilir.

Süper Kahramanlara Özel Seçenekler

çocuklar için davetiye

Batmanli bu davetiyede, zarf davetiyenin kendisi; üstelik zarf görevini Batman üstleniyor.

İki kanatlı olarak tasarlanan modelde, açıklama yazıları iç kısımda yer alıyor.

çocuklar için davetiye

Araba tutkunu minikler için tasarlanan davetiye modeli, üstten çekmeli şekilde hazırlanmıştır. Dışta, araba görselleri, üstten çıkan açıklama yazısında da davetiye metnini sunan seçenek, tam da arabaları seven çocuklara göre!