Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

En Çok Uyan Davetiye Seçenekleri

Davet ve Organizasyon Temalarına En Çok Uyan Davetiye Seçenekleri

 Bir organizasyon planladığınızda, ki bu nişan, kına ve düğün olabileceği gibi doğum günü, baby shower ya da veda partisi olabilir, sevdiklerinizi bu organizasyondan haberdar etmenin en güzel ve kalıcı yoludur davetiyeler. Daveti hatırlatan, davet sonrasında bile o ana dair anıları canlı kılan davetiyeler için, girdiğiniz hızlı koşuşturmaları bir nebze olsun kolaylaştırmak adına davetiye seçiminizde Ankara Moda Davetiye olarak sizinleyiz. Özellikle gelin adaylarının, her detaya dikkat edip her şeyin istediğiniz gibi olması için nasıl çaba harcadığını tahmin edebiliyoruz. Sizlere kolaylık sunması açısından Moda Davetiye çeşitlerini değerlendirebileceğiniz, internet aracılığı ile sipariş verebileceğiniz www.ankaramodadavetiye.com adresimizden davetiyeleri inceleyebilirsiniz. Davetiye çeşitlerimiz klasik, şık, sade, minimal, modern ve çizimin en güzel şekilde gerçekleştirildiği tarzlarda her zevke hitap edebilecek şekilde özel olarak hazırlanmıştır.

Düğünlerde çeşitli konseptler ile karşılaşmaktayız. Herkes kendi zevki, beğenileri, bakış açıları ile kendine has bir düğün hazırlığı içerisine girer. Sadelik, süs, modern bir hava, Osmanlı işi süslemeler ile ağır bir süsleme, çiçekler ile bezenmiş doğal bir görüntü gibi bir çok konsept oluşturup tarzınızı yansıtmanız mümkündür. Davetiye seçiminizde de bu konseptlere uyum sağlayarak bir bütünlük elde edebilirsiniz.

 Hangi Konsept Hangi Davetiye İle Tamamlanabilir?

 Davetiye seçerken, tüm yazılarımızda altını çizdiğimiz gibi, dikkat etmeniz gereken en önemli unsur uyumdur. Davetiye seçiminizde sitemizde de görebileceğiniz gibi her çeşit tarzda basımımız mevcuttur. Sade, çiçekli, farklı, marjinal, nostaljik, özel, modern, Arapça Allah ya da Bismillah yazan davetiyeler ile bir çok konsepte hitap eden ürün portföyüne sahibiz. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız, her bütçeye hitap eden seçeneklerimizle birleşerek size hayal ettiğiniz davetiyeyi bulma konusunda destek olacaktır.

Sevimli ve Sade Davetiye

https://www.ankaramodadavetiye.com/urun/2067/stylish

Bu seçenek, Stylish Serisi’nin en güzel davetiyelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Sade olmasına karşın, renk seçimi ve fontu ile etkileyici bir hava yaratmayı başarmış.

Dikdörtgen formatta hazırlanan davetiyede aksesuar olarak saten kurdela kullanılmış.

Gösterişli ve Ağır Davetiye

https://www.ankaramodadavetiye.com/urun/1077/alyans

Alyans Serisi’nin bu davetiyesi, özellikle VIP konukları fazla olan, yemekli davetler için biçilmiş kaftan. Kadife üzerine lazer kesim olarak hazırlanan davetiyede ana renk olarak koyu mor kullanılmış. Püskül detayı ile tamamlanan davetiye, tüm şıklığı ile konuklarınızda etki bırakacak.

Minimal ve Eğlenceli

https://www.ankaramodadavetiye.com/urun/2098/stylish

Yine Stylish Serisi’nin bir diğer güzel alternatifi var karşımızda. Kırmızı zarfı, minimal metni ve fontu ile hem eğlenceli hem de sade bir seçenek.