Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Eylül Düğünleri, Eylül Renkleri

Eylül ayı, en güzel sonbahar düğünlerine ev sahipliği yapmak üzere geldi çattı. Yazın tercih edilen pek çok davetiye yerini daha soft ve toprak tonlarına bırakırken, açık havada gerçekleşen düğünler de salon düğünlerine dönüşmeye başladı.

Ankara Moda Davetiye’nin sunduğu her bütçe ve zevke uygun davetiye alternatifleri arasından yapabileceğiniz sonbahar düğünlerine uygun davetiyelerden bir takım örnekleri sizin için bir araya getirdik. Umuyoruz ki, içlerinden biri sizin hayal ettiğiniz davetiye olur!

 

Sade Bir Seçenek Arayanlar İçin

Stylish serisinin bu güzel davetiyesi, hem sonbahar hem de yaz için uygun. Çiçek motifleri ile süslenen davetiye beyaz üzerine hazırlanmış. Tomurcuk çiçeklerin davetiye metninin alt ve üst köşesinde konumlandığını görüyoruz. Metinler için seçilen sade font, davetiyeye ağır bir hava veriyor. Bu davetiyenin 1.20 TL gibi son derece uygun bir fiyatı var.

 

Gösterişli ve Ağır Bir Davetiye Tercih Etmek İsterseniz

Wedding serisinin bu göz alıcı davetiyesini seçebilirsiniz. Daha çok VİP konukların olduğu yemekli düğünler için seçilebilecek davetiyenin kadife lazer kesim süslemeleri ilk etapta dikkat çekiyor. Gelin ve damadın ismi kadife detaylar arasına açılan yuvarlak alanın içinde el yazısı fontuyla bizi karşılıyor. İç kısımda davetiye metninde de el yazısı kullanılarak bütünlük sağlandığını görüyoruz. Püskül detayı ile taçlandırılan davetiyenin fiyatı ise 3.22 TL.

Konuklarını Çiçeklerle Karşılamak İsteyenlere

Bu davetiye, yaz bitmedi dercesine karşımıza çıkıyor. Orkide serisinin adına yakışır bir alternatifi olan davetiyede, çiçek detayları oldukça ilgi çekiyor. Kuşaklı olarak hazırlanan davetiyedeki pembe ve mor demetleri kullanılmış. Font olarak el yazısı seçilen davetiyenin fiyatı ise 2.85 TL.