Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Hayal Ettiğiniz Davetiye Bir Tık Uzağınızda Olabilir

Her düğün sahibi çift, kendi düğünlerinin en özel düğün olmasını ister ve bu doğrultuda hazırlıklarını tüm detayları düşünerek, eksiksiz bir şekilde yapmaya odaklanır. Belki de düğüne hazırlık sürecini bu kadar yorucu ve bazen sancılı kılan da budur. Her detay ayrı bir öneme sahiptir. Ve asıl önemli nokta, tüm o önemli detayların birbiriyle gösterdiği uyumdur.

Bizim devreye girdiğimiz aşama ise nişan, kına, nikah ve düğün davetiyesi, nikah şekeri tasarımları ve ihtiyacınız olan ölçüde hazırlanması…

Yıllardır düğün ve organizasyon sektörünün tam odağında yer aldığımız için pek çok farklı ihtiyaç ve tarza uygun davetiye seçeneklerini sitemizde bulundurmaya çalışıyoruz. Binlerce seçenekten, sizin tarzınıza en çok uyum sağlayacak olan bir alternatifin mutlaka sitemizdeki seriler arasında yer aldığını düşünüyoruz. Size fikir vermek ve bir yandan da düğün konseptlerine uyumlu davetiye örnekleri sunmak için Ankara Moda Davetiye olarak kolları sıvadık.

 

Romantik ve Klasik Düğünlere Özel Davetiyeler

https://www.ankaramodadavetiye.com/urun/2066/stylish

Düğün konseptinin romantikliğini davetiyesine taşımak isteyen çiftlerimize uyum sağlayacağına inandığımız bu davetiye Stylish Serisi’nin özel koleksiyonundan. Kelebek ve çiçek motifleri ile hazırlanan davetiye, uygun fiyatıyla sizi şaşırtacak. Kahve tonları ve beyaz hakimiyeti ile hazırlanan davetiye, metin kısmında el yazısı fontları kullanmış. Sade metin kısmını ise zarfın hareketliliği tamamlamış.

Nostaljik Konseptlere Uyum Sağlayan Davetiyeler

https://www.ankaramodadavetiye.com/urun/1372/elite

Elite serisinin bu muhteşem davetiyesi, tam da düğün konsepti için nostaljik dokunuşları seçen çiftlere özel! Çiçek desenli hazırlanan davetiye, kişiye özel fotoğraf seçeneği ile hareketlendirilmekte, dokusu ve renk seçenekleri ile nostaljik bir hava yaratmaktadır.

Tarihi Konseptlerin En Çok Beğenilen Davetiyeleri

https://www.ankaramodadavetiye.com/urun/1325/elite

Aşkını bir fermanla duyurmak isteyen çiftlere, tarihi ve özel dokusuyla Elite Serisi’nin bu şahane davetiyesini öneriyoruz. Hat sanatı ile taçlandırılan davetiyede metin fontu da buna uyumlu olarak seçilirken, yardımcı renk olarak kırmızı kullanılmış. Eğer hayal ettiğiniz düğünde, konsepti Osmanlı’ya yakın seçtiyseniz, bu davetiye hayalinizde canlandırdığınız olabilir.