Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Sizin Davetiyeniz, Sizin Hikayeniz

Hayat denen gizemli yolculukta, o özel insanla tanıştığınızda belki de bundan sonrasının çok daha farklı ilerleyeceğini tahmin etmiştiniz. Belki de her şey çok sürpriz oldu. Ya da üniversite aşkınızla hayatlarınızı birleştirmeye karar verdiniz. Her birimizin birbirinden özel bir hikayesi var. En romantik ve unutulmaz hikayemiz ise evlilik yolunda şekilleniyor. Sevdiğiniz insanla tek bir hayatı paylaşmaya karar verdiğiniz o hikaye sizin için olduğu kadar,

sevdikleriniz için de heyecan verici…

Sevdiklerinizi aranızda görmekten mutlu olacağınızı söylediğiniz o anlamlı ve düğünden sonrasının en özel hatırası olan davetiyeniz bu hikayeyi anlatsın istemez misiniz? Bu tatlı hatıra, geri dönüp baktığınızda, sizi gülümsetsin ve o günleri tekrar yaşatsın istiyorsanız, hikayenizi anlatmaya davetiyenizden başlayın.

Hikayenin Kahramanları Kim?

Eşinizle tanıştığınızda kaç yaşındaydınız?

Nerede tanışmıştınız?

Aşık olduğunuzu nasıl anladınız?

Peki evlenmeye karar verdiğinizde neredeydiniz?

Tüm bu soruların yanıtları, ilerde yakınlarınıza, dostlarınıza ve çocuklarınıza anlatırken yanıtladığınız ve yanıtlarken aynı heyecanı hissettiğiniz sorular olacak. Düğününüze davet ettiğiniz pek çok konuğun da aynı soruları merak ettiğine eminiz. İşte bu yüzden bu soruların yanıtlarını onları davet ederken yanıtlayabilirsiniz.

 ‘’Birbirimizi tanıdığımızda hayata dair bambaşka planlarımız vardı. Hayat bizi aynı yolda yürümeye ikna ettiğinde planlarımız da hayatımız gibi bir ve birlikte oldu… Bu

yolu yürürken geri dönüp attığımız ilk adıma baktığımızda, orada sizi de görmek istiyoruz… ‘’

Size gelen davetiyede bu metni okuduğunuzda samimi ve sıcak dahası romantik bir hikayeye şahitlik ediyor gibi hissetmez misiniz?

Her Hikaye Özeldir

Tıpkı hikayeniz gibi, davetiyeniz de özel olsun. Sizin için, derlediğimiz örnekler üzerinden en özel davetiyeyi bulabileceğiniz seçeneklere birlikte bakalım.

 Sizin Davetiyeniz, Sizin Hikayeniz

Stylish Serisi bize yaprak desenli ve yumuşacık renk tonlarına hakim bu davetiye ile, hikayenize uyum sağlayacak bir seçenek sunuyor.

Sizin Davetiyeniz, Sizin Hikayeniz

Ezgi Serisi’nin lazer kesim bu davetiyesi nostaljik hikayeleri canlandırmak için kullanılabilir.

Sizin Davetiyeniz, Sizin Hikayeniz

Kristal Serisi’nin bu güzel davetiyesi adeta masumiyetin bir imzası gibi. Çocukluk aşkının evliliğe dönüşümü bu davetiye ile hikayelendirilebilir.