Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Sizin İçin Seçtiğimiz En Güzel Davetiye Örnekleri

Bu yazımızda, sitemizde olan en iyi seçenekler arasından derlediğimiz örnekleri sizinle paylaşacağız. İnanıyoruz ki, sunduğumuz birbirinden güzel ve zevkli seçeneklerden biri tam da sizin istediğiniz davetiye olacak. Her şeye rağmen, aklınızdaki davetiyeyi bulmakta zorlandığınızda Ankara Moda Davetiye ekibi size yardımcı olmak üzere bekliyor olacak!

Kraft ve Çiçeklerin Uyumu

Kraft kağıt ve çiçeklerden oluşan bu davetiye, Kristal serisinin en güzellerinden. El yazısı fontun gelin ve damat isimlerinde, sade fontun açıklama metinlerinde kullanıldığı davetiye dikkati sulu boya metodla hazırlanan pembe tonlardaki çiçek figürleri çekiyor.

Özel Bir Düğüne Yakışır Bir Davetiye

Kadife zarfı, altın yaldızlı sıvama kalın yapısıyla, Peri serisinin en özel davetiyesiyle birlikteyiz. Siyah ve altının uyumunu gördüğümüz davetiyede fontlar ve detaylar altın kaplama olarak karşımıza çıkıyor. Püskül detayı ve davet tarihi ile tamamlanan davetiye en özel günler için biçilmiş kaftan.

Kendinden Zarflı Sade Bir Seçenek

Kendinden zarflı sade bir seçenekle karşımıza çıkıyor Ezgi Serisi. Soft renkleri çiçek motifleri ile harmanlayan bu model font olarak hat benzerini kullanmış. İsim etiketi ile tamamlanan davetiye seçeneğini tatlı bir anı olarak saklamak istediğinizde seçebilirsiniz.

Deniz Temalı Bir Seçenek

Deniz kabukları ve deniz yıldızı figürleri ile açık mavi ve kum bejinin en güzel sergilendiği davetiye olarak Popular serisinin davetiyesini sunuyoruz size. Eğer aşkınız denize nazır bir yerde başladıysa ya da düğününüzü deniz kenarında yapmayı planlıyorsanız, seçebileceğiniz bir davetiye.