Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Sulu Boya Çiçeklerden Rengarenk Davetiyeler

Sulu Boya, son dönem davetiyelerde en çok tercih edilen tasarımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Hem romantik olması hem de modern bir çizgide olması sulu boya tasarımlı davetiyeleri çiftler için ideal bir seçeneğe dönüştürmeye yetiyor. Bu nedenle biz de bu yazımızı daha önce ele aldığımız bir konu olan sulu boya tasarımlı davetiyelerin özellikle çiçek desenli olanlarına ayırdık. Ancak unutmamanızda fayda var, örneklere ve çok daha fazla seçeneğe sitemizi detaylı olarak inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm soruları cevaplamak üzere hazır bulunan ekibimiz canlı destek hattında sizi bekliyor olacak!

Uçuk Pembe Tonlar

Ela serisinin en zarif ve şık seçeneklerinden biri olan bu davetiyede dikkati sulu boya pembe çiçek çekiyor. Yaz ve bahar düğünleri için ideal olan seçeneği, davetiyesinde romantik bir dokunuş isteyen tüm çiftlerimiz tercih edebilir.

Mor Çiçekler

Eko Line serisinin davetiyesinde, bahar dallarında açmış mor çiçekler sizi karşılıyor. Konuklarına sadece bir davetiye değil zarafetin kağıt üzerindeki halini sunmak isteyen çiftlerimiz bu seçeneği değerlendirebilir.

Baharı Davetiyenize Taşıyın

Sulu boya çizgilerin biraz daha dışında ele alabileceğimiz yine Eko Line serisinin bu davetiyesi, baharın davetiye hali diyebiliriz. Rengarenk çiçeklerin üzerindeki alanda konumlanan metinleri davetiyenin etkileyiciliğini artıracak fontlarla hazırlanıyor. Bahar ve yaz mevsimlerini düğünü için tercih eden çiftlerimiz bu davetiyeyi seçebilir.