Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Toprak Tonlardan Oluşan Şahane Davetiye Seçenekleri

Sevgili okurlarımız,

Yaz düğünlerinin en yoğun olduğu ağustos ayını geride bırakmaya hazırlanırken, sonbaharın düğün hazırlıklarına başlayan çiftlerimiz için toprak tonlardan oluşan davetiye seçenekleri oluşturduk. Toprak ve sonbaharı yansıtan en güzel davetiyelerle, her bütçeye uyan ucuz davetiyelerden VIP davetiyelere, geniş bir skala ile karşınızdayız! Eylül aşklarına ev sahipliği edecek olan sonbahar düğünleri için hazırlanan davetiyelerde hakim renk tonları kahverengi, haki, bej, gri ve buna benzer tonlar oluyor. Genelde kapalı alanlarda kokteyl şeklinde ya da yemekli yapılan sonbahar davetlerinde kullanabileceğiniz islami motiflerden minimal çizgilere kadar ulaşan pek çok davetiye seçeneği Ankara Moda Davetiye’de mevcut. Dilerseniz örneklere geçelim.

Sade Çizgiler

VIP davetiyeler

Kare formatta hazırlanan sade çizgilere sahip bu davetiye, Stylish serisinin en özel davetiyeleri arasında. Ana rengin açık kahverengi olduğu davetiyede zarf üzerindeki koyu kahverengi saten kurdele detayı davetiyeye zarif bir hava katıyor. Gelin ve damadın isimlerinin el yazı fontla hazırlandığı davetiyede ana metin sade bir fontla büyük harflerle oluşturulmuş.

Hayat Ağacı

VIP davetiyeler

Liva serisinin en özel davetiyelerinden biri ile sizinleyiz. Siyah kağıt üzerine altın varaklı hayat ağacı basılan modelin baskı kartı da aynı şekilde tasarlanmış. Ana renklerin siyah ve altın olduğu davetiyede yazı rengi kahverengi olarak karşımıza çıkıyor.

Özel Dokular

VIP davetiyeler

Ağaç dokusundan esinlenilerek tasarlanan davetiyede kalp şeklinde kesilmiş özel kesim alanın içinde gelin ve damadın isimlerini görüyoruz. Armoni serisinin kraft kağıt üzerine hazırlanan davetiyesinde turuncu ip detayı ve isim etiketi davetiyeyi canlandırıyor.

Yeşil Tonları

VIP davetiyeler

İçi krem tonlar ve çiçek motifleri ile süslü davetiyede zarf rengini yeşil oluşturuyor. Kare formatta hazırlanan Eko Line serisinin davetiyesinde tüm isimler el yazısı ile hazırlanmış. Son dokunuşun açık toz yeşili ince saten kurdele ve isim etiketiyle yapıldığı davetiye, sonbaharın ilk zamanlarında kullanılabilir.

 

Özel Kesimler

VIP davetiyeler

Dikdörtgen kesimde hazırlanan Orkide serisinin bu çok özel davetiyesi, tam anlamıyla sonbaharı yansıtıyor. Ana renklerin kraft ve beyaz olduğu davetiyede ağaç figürü özel kesimle oyularak oluşturulmuş. Romantik bir tarza sahip davetiyede el yazısı font tercih edilmiş.