Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Uygun Fiyatlı ve Göz Dolduran Davetiyeler

Şüphe yok ki bazen düğün hazırlıkları fazla masraflı olabiliyor. Bu aşamada, neyi tolere edip neden vazgeçmeyeceğinizle ilgili karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Küçük gibi görünen detayların işin sonunda ne kadar yüksek maliyetleri olduğunu görmek bazı çiftlerimizi tedirgin edici olabilir. Bu noktada, Ankara Moda Davetiye’nin seçenekleri arasında, hem kaliteden ödün vermeyen hem de inanılmaz uygun fiyatları ile içinizi ferahlatacak seçenekleri sizin için derledik. İnternette ucuz davetiye aramalarını bırakabilir, seçiminizi bu güzel alternatifler arasından yapabilirsiniz! Ankara Moda Davetiye, fiyat farkı gütmeden kaliteyi sizinle buluşturur!

Minimal Davetiye İsteyenlere Özel Bir Seçenek

Elite Serisi’nin fiyatıyla şaşırtan bir davetiyesini sunmak istiyoruz size. Her yönüyle modern ve minimal bir seçenek. Zarfte, fırça darbeleri ile işlenmiş nostaljik doku, minimalliğinden ödün vermezken renkler gri ve siyah odaklı olarak sunulmuş. Davetiye’nin açıklama metni, siyah zemin üzerine gümüş baskı ve el yazısı fontu ile hareketlendirilmiş. Hasır ip ve isim etiketiyle tamamlanan davetiyenin en önemli özelliğinde sıra. Her yönüyle, akılda kalmaya aday olan davetiyenin fiyatı 0.92 TL

Taptaze Aşklara Ferah Bir Davetiye

Eco Life Serisi’nin bize göre en sevimli ve taze hissettiren seçeneği var sırada. Yeşil yarım zarf ve limon desenleri ile süslü davetiyedeki renk uyumu, davetiyeyi en güzel kılan detaylardan biri. Sade fontu ile tüm rolü desenlerine veren davetiye, aşkınızın tüm ferahlığını konuklarınıza hissettirecek cinsten. Fiyatı ise sadece 1.22 TL.

Çiçeklerden Vazgeçmeyenlerin Tercihi

Görece klasik zevklere hitap eden Orkide Serisi’nin bu güzel davetiyesinde, zarf kullanmanız gerekmiyor. Kırımlı davetiyenin kendinden zarflı oluşu sizi ekstra maliyetten kurtarıyor. Krem tonların hakimiyetindeki davetiyeyi, pembe çiçekler ve koyu renkli şerit hareketlendiriyor. El yazısı fontla tamamlanan bu güzel davetiyenin fiyatı ise yalnızca 0.97 TL.

Mitolojik Bir Esinti

Stylish Serisi karşımıza, bu şahane alternatifle çıkıyor. Mitolojik esintiler taşıyan sade ve bir o kadar da etkileyici olan davetiyede ana rolü yaprak desenleri almış. Altın ve beyaz hakimiyetindeki davetiyenin yazı fontu da atmosferi ile uyumlu. Bu muhteşem davetiyenin fiyatı ise yalnızca 0.84 TL.

Önemli Not: Yukarıda belirtilen davetiye birim fiyatı zamana göre değişiklik gösterebilir.