Teslimat Bilgileri

KARGO TAŞIMASI VE MAĞAZA SATIŞLARMIZLA İLGİLİ HUSUSLAR
1.       Alıcı kargo bilgilerini eksiksiz ve doğru vermekle yükümlüdür.
2.       Alıcının hatalı olarak verdiği bilgiler nedeniyle kargonun iadesinden firmamız sorumlu tutulamaz.
3.       Alıcı kargo paketine yazılması için telefon numarasını ve alıcının ismini vermelidir.
4.       Kargolarımız MNG Kargo sigorta güvencesi ile taşınmaktadır. Bunun yanı sıra siz değerli müşterilerimizin de paketi teslim alırken açarak ürünlerin zarar görmediğini kontrol etmeniz gerekmektedir. Dikkat edilmemesi halinde paketinizin size sağlam ulaştırıldığı kabul edilir.
Paket ve ürün zarar görmüş ise mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturularak ürünün teslim alınmaması gerekmekte ve firmamızla iletişim kurulması gerekmektedir. Tutanak tutturulmadan alınmış hasarlı ürünler firmamızca ve kargo firmasında sağlam ulaştığı kabul edilmektedir.
5.       Kargonun alıcıya ulaşamaması durumunda bıraktığı 3. şahıslar firmamız bilgisi dışında olacağından bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.
6.       Kargonun alıcıya ulaşamaması, teslim yerinde bulamaması gibi konulardan firmamız sorunluluğunda değildir.
7.       Kargoda yaşanabilecek gecikmeler firmamız sorumluluğunda değildir.
Firmamız müşterimiz tarafından kargo bilgilerini talep edildiğinde vermekle yükümlüdür.
8.       Teslimat yapılacak yerde kargo şubesinin bulunmaması nedeniyle alıcının merkezi kargo şubesine çağrılması firmamız sorumluluğunda değildir. Kargolar köylere ve bazı ilçelere taşıma yapmamaktadır.
Bulunduğu yerde gönderim yaptığımız MNG Kargo bulunmayan müşterilerimiz bunu siparişlerinde belirtmelidir. Müşteri kargo firmasının bulunmaması durumunda hizmet veren kargo ile ürünü isteme hakkına sahiptir.
9.       Ürünün zamanında ulaşmaması durumunda iletişim numaralarımızda bize ulaşılarak paketin takibi yapılabilmektedir.
10.  Siparişlerinizi kargoda yaşanabilecek gecikmeleri göz önüne alarak veriniz.
11.  Siparişlerinizi mağazamızdan verebilirsiniz. Mağazamızdan yada online verdiğiniz siparişleri mağazamıza ulaşarak teslim alabilirsiniz.